Lichtkerk filmpje online. Schrijf je in.

Monday, 24 August 2020

Vanaf nu staat het filmpje over de lichtkerk online. De zaterdag loopt al. Vanaf volgende week kun je daarbij ook Vessel of Light op maandagavond volgen...

Sept. onwards

Thursday, 20 August 2020

Van 22-8 is er een expo. Deze kun je zien tijdens de lichtgroepen op zaterdag of de workshops op woensdag. (zie link lichtgroepen).
Tevens kan er...

Verkrijgbaar

Wednesday, 15 July 2020

Zie de bookshop.
Tevens zal rondom dit boek een workshop worden gegeven op 26 augustus.

Vanaf 5 augustus intuitief & creatief met licht.

Sunday, 12 July 2020

Vanaf 5 augustus worden er wekelijks op woensdagochtend ochtenden georganiseerd.
Gebaseerd op levend orakel bij de Lichtboom, om je thema te bepalen....

De Lichtboom en Licht op Ondernemen

Tuesday, 7 July 2020

Fijn, de eerste God-groep is gegeven en uitgedeeld, wat mooi, dat God ergens mag landen!En ook bevrijdend voor iedereen.

Er is een pilot aflevering...

New Blog Post 20

Tuesday, 30 June 2020

Er zijn aardig wat mooie filmpjes bij op Flow of God TV. En er komt een sprookje als 2e serie op Flow of God TV.
Er is nu een nieuwe lichtspray...

4 juli God-groep

Monday, 22 June 2020

In de Flow Shop worden v.a. 4 juli wekelijkse groepen gegeven op zaterdagochtend. Deze worden gegeven vanuit mystieke grondhouding en gaan over het 'recht...

Gallery

Friday, 19 June 2020

Er zijn ontzettend veel kunstwerken in store. (meer dan 50!); Ik heb ze overzichtelijk geordend in de online gallery. 
Klik op gallery of klik op...

22-8 en 26-8 bijzondere workshops!

Monday, 15 June 2020

22-8 geef ik een lichtexpositie, die ik open met een workshop. schilderijen vanuit het licht, waarvan een tarotdek wordt gemaakt. Je ontvangt een kaartdek...

4 juli e.v.

Friday, 12 June 2020

Ik begin weer een beetje op de rit te komen en voel me blij.Flow of Self geeft de volgende diensten in en vanuit de Flow Shop:
-Online (en live)...